آراد برندینگ
خانه / میلگرد اصفهان / فروش میلگرد ذوب آهن اصفهان

فروش میلگرد ذوب آهن اصفهان

میلگرد از اجزای اصلی و حیاتی در ساخت یک ساختمان بشمار می رود، انواع میلگردهای ساختمانی و صنعتی از طریق کارخانه هایی مانند ذوب آهن اصفهان تولید و جهت فروش به بازار ارائه می شوند.
فروش میلگرد ذوب آهن اصفهان
میلگرد یا آرماتور فولادی کاربردهای بسیار زیادی می تواند داشته باشد اما مهم ترین نقش این محصول، کاربرد آن در بتن برای جبران ضعف بتن در ایجاد مقاومت کششی است و به طور کلی میلگرد در بتن برای مقاوم تر کردن آن استفاده می شود. میلگردها در دو فرم ساده و آجدار ساخته می شوند.
در کشورهای مختلف جهان، معیارها و استانداردهای گوناگونی برای تولید میلگرد وجود دارد. علت وجود این گوناگونی در استانداردها طبقه بندی آن ها در رابطه با خواص مکانیکی انواع فولاد است. در کشور ما، غالب میلگردهای تولیدی در ذوب آهن اصفهان مطابق استاندارد روسی تنظیم شده که در سه گروه طبقه بندی می شوند.
میلگرد در شاخه های ۱۲ متری یا به صورت کلافی برای میلگردهای ۱۰ میلی متری و نازک تر، با قطرهای متفاوتی عرضه می شوند که معمول ترین اندازه های استاندارد این قطرها به این شرح است: ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، ۲۲، ۲۵، ۲۸، ۳۰، ۳۲، ۳۶ و ۴۰٫
تولیدکننده های مختلفی در کشور به تولید میلگرد می پردازند و در هنگام خرید، آگاهی از وجود این تولیدکنندگان، مقایسه ی قیمت های آنان و کیفیت های مختلف تولیدشده توسط این شرکت ها قدرت انتخاب مشتری را افزایش می دهد.

تولیدکنندگان میلگرد در ایران

برخی از میلگردهای تولیدی به دست تولیدکنندگان مختلف در کشور ما به این شرح است:
میلگرد ذوب آهن اصفهان،کویر کاشان، فولاد کرمان (بردسیر)، فولاد صنعت بُناب، کیان کاشان، فولاد قزوین، پارس آرمان، کاوه تیکمه داش، آناهیتا گیلان، سیادن ابهر، پرشین فولاد، ارگ تبریز، ظفر بُناب، یزد (احرامیان)، نورد ایوان غرب، سیرجان، امیرکبیر خزر، درپاد تبریز، فولاد خراسان (نیشابور)، نیک صداری طوس (مشهد)، الیگودرز، فولاد نورد شیراز، آریا ذوب، کلاف نطنز و نطنز، شاهرود، ذوب آهن ارومیه، آریان فولاد، صدر فولاد لرستان، صبا فولاد زاگرس، کوثر اهواز و هیربد.

هرچند قیمت فروش میلگرد تولیدی در کارخانه های مختلف قطر یکسانی دارند اما دارای تفاوت های اندکی در دامنه های مشابهی هستند، اما بسته به بنگاه تولیدکننده و کیفیت محصول مورد نظر، قیمت میلگردهایی با قطر برابر، یکسان نبوده و متغیر هستند. مصرف کنندگان این محصول پس از شناخت ویژگی های کیفیتی محصولات تولیدشده توسط شرکت ها و بنگاه های مختلف و بسته به نیاز خود، می توانند انتخاب کنند که محصول تولیدی کدامیک از بنگاه های تولید کننده را با چه قیمتی خریداری نمایند.
منبع: آهن و آلومینویم

مطلب پیشنهادی

تولید میلگرد

خط تولید میلگرد اصفهان

خرید و فروش میلگردو دیگر محصولات ساختمانی در چه مکانهای صورت می‌گیرد جهت پاسخگویی میتوانید …

دیدگاهتان را بنویسید