مجموعه XYZ شما را به خرید بهترین محصولات میلگرد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع میلگرد کارخانه هیربد

آنچه در این مقاله میخوانید...

تولید میلگرد هیربدمیلگرد A2میلگرد A3
میلگرد

کارخانه هیربد واقع در تهران در زمیه تولید انواع آهن آلات ساختمانی و میلگرد مشغول به فعالیت می باشد، آیا از قیمت انواع تولیدات این کارخانه به صورت روزانه اطاعی دارید؟ از چه روش هایی می توان قیمت ها را استعلام گرفت؟
کارخانه میلگرد هیربد همان شرکت فولاد زرندیه می باشد که تمامی فعالین بازار آهن آلات در سراسر ایران با نام آن آشنا هستند، این شرکت انواع آهن آلات ساختمانی مانند فولاد، میلگر، پروفیل و لوله را تولید می کند.

تولید میلگرد هیربد

یکی از واحدهای این شرکت تولید میلگردهای ساختمانی است که دو نوع میلگرد A2 و A3 را تولید و به بازار عرضه می کنند. از آنجایی که در تولید این محصولات از سنگ و شمش های باکیفیت و هم چنین دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده می شود از نظر مقاومت و کیفیت محصول در رتبه بسیار بالای تولیدی قرار دارند.

میلگرد A2

میلگردهای A2 در گروه میلگردهای آجدار می باشند که نوع آج آن نیز از آجدار مارپیچی است. این نوع میلگرد عمدتا در ساخت و سازهای ساختمانی و هم چنین صنعتی به کار گرفته می شوند. از مشخصات فنی آن می توان به میزان تنش جاری و گسیختگی آن اشاره کرد که به ترتیب 3000 و 5000 کیلومتر بر سانتی متر مربع می باشد.

میلگرد A3

این نوع میلگرد نیز مانند نمونه قبلی در گروه میلگردهای آجدار قرار میگرد و از نظر نوع کارکرد مانند میلگردهای گروه A2 می باشد، تفاوت عمده آنها در تنش های جاری و گسیختگی می باشد که این نوع دارای تنش جاری 4000 و گسیختگی 9000 می باشد یعنی مقاوت بهتری نسبت به نمونه A2 دارد.
اما نکته قابل توجه در مورد این نوع میلگرد عدم استفاده از هرگونه جوشگاری در هنگام کار و نصب بر روی آن می باشد.
قابل ذکر است که این میلگرد آجدار از نوع جناقی می باشد و از این نظر نیز با نوع قبلی دارای تفاوت می باشند.

قیمت انواع میلگرد تولید شده در این کارخانه بر اساس نوع و درجه کیفی تعیین خواهد شد. از طرفی علاوه بر این قیمت دیگر میلگردهای تولید شده در کارخانجات ایرانی و عوامل سیاسی و اقتصادی تاثیرگذار بر بازار جهانی آهن آلات و هم چنین قیمت روز مواد اولیه جهت تولید عوامل بسیار تاثیرگذار بر قیمت روز و نهایی میلگردها هستند.
منبع: آهن و آلومینویم

مشاور فروش

مجموعه XYZ شما را به خرید بهترین محصولات میلگرد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید