مجموعه XYZ شما را به خرید بهترین محصولات میلگرد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز میلگرد صادراتی ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

آمار وضعیت فولاد و تاثیر آن بر میلگردصادرات انواع میلگرد
میلگرد

میلگرد صادراتی ایران که اغلب در کارخانجات اصفهان تولید می شوند به چه کشورهایی صادر می شوند؟ طبق پیش بینی ها وضعیت بازار و صادرات میلگردهای ایرانی چگونه خواهد بود و قیمت روز آنها چه تغییراتی خواهد داشت؟
میلگرد یا آرماتور، پروفیل دایره ای توپر است که یکی از کاربردهای بسیار مهم و غالب آن، استفاده در بتن برای جبران ضعف بتن در مقاومت کششی است.

آمار وضعیت فولاد و تاثیر آن بر میلگرد

در سال های اخیر و به ویژه در دولت یازدهم تلاش های فراوانی برای چندین برابر کردن فولاد تولیدی در ایران و ایجاد توانایی در ظرفیت های داخلی برای صادرات انجام گرفته است. به گزارش روزنامه تجارت طبق بررسی های انجام شده واردات فولاد از کشور ما در سه سال گذشته هشت برابر شده و به میزان 1 میلیون تن در سال رسیده است. دولت کنونی ایران تصمیم گرفته که با افزایش تعرفه های صادرات بر مواد خام معدنی مانند آهن، اقدامی که مشابه آن را دولت هند انجام می دهد، به تولیدکنندگان داخلی این فرصت را بدهد که مواد اولیه را با قیمت کمتری به دست آورده و از این راه ظرفیت های رقابتی خود را توسعه دهند.
به این صورت، قیمت روز میلگرد تولید داخل، به دلیل دسترسی به مواد اولیه با قیمت مناسب تر، پایین تر آمده و فرصت تولیدکنندگان داخلی برای صادرات و رقابت با رقیبان خارجی را افزایش می دهد.

قیمت روز میلگرد

صادرات انواع میلگرد

میلگرد صادراتی ایران به کشورهای پاکستان، ترکمنستان، عراق، افغانستان، کویت، ارمنستان انجام گرفته است.
هم اکنون ایران رتبه ی چهاردهم را در تولید فولاد در جهان داراست و پیش بینی کرده که تا سال 1404 میزان ساخت فولاد در کشور به 55 میلیون تن برسد چنانکه آمارهای فعلی میزان تولید کنونی را 28 میلیون تن نشان می دهند.
مقدارهای پیش بینی شده برای سال 1404 نیاز به توسعه ی خطوط تولید کنونی و افزایش کلی توان تولید در کشور را می طلبد. شرکت هایی مانند شرکت کویر کاشان و تولیدکنندگان دیگر در ایران که در زمینه ی تولید کلاف فعالیت می کنند راهی جز افزودن تجهیزات تکمیل کاری خود، به روز رسانی تکنولوژی های تولید خود و ارتقای تجهیزات کنونی ندارند.
طبق آمار و گزارش ها می توان نتیجه گرفت که وضعیت بازار و صادرات میلگرد رو به بهبودی باشد. از سوی دیگر قیمت میلگرد تحت تاثیر بازارهای درونی و رخ داده های سیاسی و خارجی غیر قابل پیش بینی خواهد بود و نمی توان قیمتمطمئنه ای را برای انجام معاملات در چند ماه آینده انجام داد.
منبع: آهن و آلومینویم

مشاور فروش

مجموعه XYZ شما را به خرید بهترین محصولات میلگرد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید