مجموعه XYZ شما را به خرید بهترین محصولات میلگرد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش میلگرد آجدار

آنچه در این مقاله میخوانید...

آنالیز انواع میلگردعوامل تاثیرگذار بر قیمت میلگرد
میلگرد آجدار

آیا با انواع میلگرد آجدار، خصوصیات، استانداردهای تولید و کاربرد آنها آشنایی دارید؟ قیمت فروش انواع میلگردها در بازار ایران بر چه اساسی تعیین و اعلام می شوند؟
میلگرد، شاخه ای فولادی که دارای مقاومت بسیار زیادی می باشد و در ساختمان سازی به آن آرماتور بندی نیز می گویند، مسئولیت میلگردها در ساختمان سازی تحمل مقاومت کششی بتن می باشد. به همین علت میلگردهای تولیدی باید بسیار مقاوم بنابراین مهم است که کیفیت و استانداردهای تولید آنها بالا باشد تا کارآیی و قدرت تحمل بار بالایی را داشته باشند.

آنالیز انواع میلگرد

میلگردها بر اساس استانداردهای تعیین شده ای تولید می شوند (استاندارد روسی، اروپایی و چینی). در یک دسته بندی کلی میلگردها در نوع ساده و آجدار قرار می گیرند. میلگردهای آجدار خود به سه دسته میلگرد آجدار جناقی، مارپیجی و مرکب تقسیم می شود که هر کدام با توجه به ضخامت و عرض تولیدی تحمل فشار و تنش جاری و گسیختگی تعیین شده ای را خواهند داشت.
منظور از آجدار بودن میلگرد وجود آج یا برجستگی هایی در جهت عرض میلگرد است که سر تا سر طول میلگرد را تشکیل می دهند.
میلگرد آجدار مارپیچ به علت نوع تولید و طرز قرار گرفتن آج ها که به صورت موازی و فنری شکل می باشد جهت ساختما سازی مناسب است و اغلب در سازه ها و اسکلت های فنری از این نوع میلگرد استفاده می کنند.
میلگرد آجدار جناقی، میلگردی می باشد که شکل و طرز قرار گرفتن آج ها به صورت اعداد هفت و هشت می باشند و مانند میلگردمارپیچی برای ساختمان سازی مناسب هستند اما هر گونه جوشکاری بر روی این نمونه میلگرد ممنوع می باشد.

قیمت میلگرد

عوامل تاثیرگذار بر قیمت میلگرد

قیمت فروش میلگرد آجدار از نمونه ساده آن در بازار گران تر می باشد اما میلگردهای آجدار نیز دارای قیمت های متفاوتی می باشند. مهمترین عامل در تعیین قیمت، قیمت مواد اولیه و ذوبی جهت تولید میلگرد می باشد، چنانچه کارخانه ای با کمبود منابع اولیه روبرو شود، میزان تولیدات کاهش یا متوقف می شود و در نتیجه قیمت میلگرد در بازار نیز به علت کاهش عرضه، افزایش می یابد.
قیمت میلگرد در بورس جهانی عامل دیگری در تعیین قیمت ها می باشد، زیرا میلگردهای تولیدی نه تنها در بازار داخلی مصرف می شوند بلکه به کشورهای دیگر نیز صادر می شوند و همین امر بر تعیین قیمت فروش تاثیرگذار خواهد بود.
توصیه کارشناسان در بازار آهن این است که قبل از اقدام به هر گونه خرید یا فروش از قیمت های بازار و میزان نوسانات نسبت به روزهای قبل مطمئن شوید و سپس معاملات خود را انجام دهید.
منبع: آهن و آلومینویم

مشاور فروش

مجموعه XYZ شما را به خرید بهترین محصولات میلگرد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید