مجموعه XYZ شما را به خرید بهترین محصولات میلگرد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش میلگرد زیگزاگ تیرچه

آنچه در این مقاله میخوانید...

استفاده از ماشین در ساخت تیرچهقیمت میلگرد زیگزاگ در بازار
بازار فروش میلگرد

میلگرد زیگزاگ تیرچه چیست و بیشترین کاربرد آن در کدام قسمت از ساختمان می باشد؟ این نوع میگردها با چه قیمت هایی در بازار آهن آلات خرید و فروش می شوند؟
میلگردهای زیگزاگ از اعضای ضروری تشکیل دهنده تیرچه ها هستند که در کنار میلگردهای بالایی یا فوقانی و میلگردهای کششی یا زیرین، مجموعه ی میلگردهای به کار رفته در تیرچه ها را تشکیل می دهند و ارتباط و اتصال این اجزا با جوشکاری میسر می گردد.
از آنجا که طبق آمار رسمی بیش از هشتاددرصد سقف های ساختمان های ساخته شده در کشور ما از تیرچه های دارای خرپاهای میلگردی و بلوک استفاده می کنند و نیاز بسیار زیادی به انواع میلگردها از جمله میلگردهای زیگزاگ وجود دارد، برای ساخت و زیگزاگ کردن میلگردهایی که مشخصات فنی مورد نیاز میلگردهای زیگزاگ را داشته باشند، اشتغال زایی قابل توجهی صورت گرفته و بازار وسیعی را در اختیار دارد.

استفاده از ماشین در ساخت تیرچه

یکی از محاسن استفاده از ماشین در تولید تیرچه رعایت فاصله های مناسب و دقیق مطابق مشخصات ابلاغی مهندس ناظر برای فاصله های گام زیگزاگ ها، ارتفاع گیری دقیق و یکسان بودن این میلگردهای زیگزاگی است. دستگاه تمام خودکار برای ساخت خرپای تیرچه به کار می رود، این دستگاه برخی عیب های مربوط به جوش با شیوه های قوس الکتریکی و نیز اشکالات همراه با استفاده از میلگردهای سرد نوردشده را مرتفع می سازد.
دستگاه تمام خودکار جهت ساخت زیگزاگ تیرچه یا همان میلگردهای عرضی از میلگردهای با قطر کم استفاده کرده و این ها را به شکل دوبل در تمام طول تیرچه جوش می دهد.

قیمت میلگرد

چنین دستگاهی از آنجا که رضایت بیشتر پیمانکاران را فراهم آورده، ساخت تیرچه ها به تعداد فراوان درزمان کم و در ابعاد صنعتی را امکان پذیر ساخته و هنگام استفاده از میلگردها، ضایعات کمتری در مقایسه با روش های دیگر ساخت تیرچه داشته و در آخر سبب کاهش هزینه های تمام شده تولید می گردد، سبب می شود قیمت فروش تیرچه ها انعطاف پذیر تر بوده و با قیمت های کاملا مناسب تری به فروش برسند.

قیمت میلگرد زیگزاگ در بازار

قیمت فروش میلگرد زیگزاگ بسته به نوع سفارش های انجام گرفته متفاوت است و هرچه سفارش مربوطه بزرگتر، حجیم تر و عمده تر باشد، قیمت های مناسب تری به این نوع از میلگردها و در کل به تیرچه ها تعلق می گیرد. تولید تیرچه ها و اجزای گوناگون تیرچه ها یا به روش دستی و یا ماشینی انجام می شود.
جهت اطلاع از قیمت میلگرد زیگزاگ و دیگر نمونه ها می توانید به سایت های آنلاینی که به صورت روزانه قیمت ها را اعلام می کنند مراجعه نمایید، هم چنین فروش انواع میلگرد زیگزاگ در بازارهای حضوری و غیرحضوری آهن آلات با قیمت روز صورت می گیرد.
منبع: آهن و آلومینویم

مشاور فروش

مجموعه XYZ شما را به خرید بهترین محصولات میلگرد دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: نام

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120000000

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید