آراد برندینگ
خانه / میلگرد زاگرس / قیمت میلگرد زاگرس در اصفهان

قیمت میلگرد زاگرس در اصفهان

کارخانه میلگرد زاگرس در کدام استان واقع شده است و چه نوع میلگردهایی را تولید و به بازار عرضه می کند؟ آیا قیمت انواع تولیدات این کارخانه در اصفهان و محل کارخانه یکسان است؟
همانگونه که می دانید میلگرد از جمله مقاطع پرکاربرد در سازهای ساختمانی می باشد که به صورت انبوه در کارخانه های تولید آهن آلات ایران بر اساس استاندارهای مشخصی تولید می شوند. علاوه بر اصفهان که بزرگترین تولید کننده میلگرد و دیگر آهن آلات ساختمانی در ایران می باشد، شهرهای دیگر مانند شهرکرد نیز میزبان بسیاری از کارخانجات تولیدی در این زمینه می باشند.

آدرس کارخانه میلگرد زاگرس

در شهرکرد مرکز استان چهارمحال بختیاری کارخانه تولید میلگرد آجدار با نام صبا فولاد زاگرس در ۳۵ کیلومتری جاده بروجن، شهرک صنعتی سفید دشت واقع شده است، دفتر مرکزی این کارخانه نیز در تهران، میدان آرژانتین قرار دارد.
این کارخانه دارای دو بخش تولیدی در زمینه تولید مقاطع فولادی و فولاد سازی مشغول به فعالیت می باشد که با همکاری مهندسان ایرانی و خارجی توانسته است گام های بسیار موثری در پیشرفت صنعتی استان چهار محال بختیاری و ایران بردارد. همانگونه که اشاره محصول تولیدی این شرکت میلگرد آجدار فولادی است که بر طبق استانداردهای مشخصی تولید می شود.

قیمت میلگرد

کیفیت میلگرد زاگرس شهرکرد

کارخانه تولید میلگرد زاگرس انواع میلگرد آجدار را با سایزهای ۸ تا ۳۲ تولید می کند که نوع فولاد بکار رفته برای تولید GR 60 می باشد و استاندراد رعایت شده در این کارخانه استاندارد اروپایی ASTM A615 می باشد.
قطر، مساحت و وزن هر کدام از شاخه های میلگرد متفاوت هستند که با توجه به نوع سازه و نیاز مشتری هر کدام از میلگردها را به صورت بندهای ۲ تنی بسته بندی و برای مشتری ارسال می کنند.
همانگونه می دانید میلگردها دارای تنش تسلیم و کششی می باشند که میلگردهای تولید شده در کارخانه زاگرس شهرکرد دارای مقاومت تسلیم ۴۲۰ و مقاومت کششی ۶۲۰ می باشد. از آنجایی که در تولید میلگردهای این کارخانه از شمش های فولادی باکیفیت و خالص، ماشین های تمام اتوماتیک و نیروی متخصص جوان استفاده شده است، کیفیت میلگردها بسیار بالا است و در شهرهای مختلف از جمله تهران و اصفهان تقاضا برای آنها بالا می باشد.

قیمت میلگرد زاگرس

قیمت میلگردهای آجدار زاگرس در بازارهای مختلف مانند بازار میلگرد اصفهان و قیمت آن در درب کارخانه یا شهرکرد بسیار متفاوت است، البته میزان و حجم سفارشات برای خرید نیز در قیمت میلگرد اثر گذار است.
بنابراین جهت استعلام و اطلاع از قیمت روز میلگرد زاگرس شهرکرد می توانید با دفتر مرکزی فروش در تهران یا نمایندگی فروش در شهرهای مختلف ارتباط داشته باشید.
منبع: آهن و آلومینویم

مطلب پیشنهادی

میلگرد

خرید اینترنتی میلگرد زاگرس

اهمیتی که مدیران شرکت زاگرس جهت تولید محصولات با کیفیت کی دهند سبب شده محصولات …

دیدگاهتان را بنویسید